Naše reference

Paletové vystavení PERSIL

POPAI AWARDS 2018, Vítěz kategorie Drogerie, kosmetika

Na podporu uvedení nových produktů, Persil Premium Gel a Persil Premium Duo Caps, bylo cílem připravit netradiční 2-paletové vystavení, které zákazníka upoutá a vytrhne ho z jeho nákupního stereotypu. Hlavními prvky expozice jsou výrazné produkty, kterých si zákazník všimne na první pohled. Důraz byl kladen také na prodejní kapacitu, proto jsou součástí vystavení také dva kartonové stojany. Boční části jsou prosvětleny a podporují výbornou vizibilitu v místě prodeje.

Kontaktujte nás

Každý dobrý hrdina potřebuje štít... 

Není nám to jedno, chceme pomáhat.

V boji proti nákaze COVID-19 se sdružením firem agroup : Authentica s.r.o., GRD servis s.r.o. a chráněná dílna Craftwork s.r.o. rozhodlo zapojit své výrobní možnosti a pomáhat všem hrdinům.

Během krátké doby sdružení vyvinula efektivní, jednoduchou a především účinnou pomůcku na ochranu tvojí i tvého okolí. Rouška je základ. To už víme. Chraň sebe i svoje blízké jak nejlépe to jde!

Chceme pomoci tam, kde je to nejvíce potřeba, a máme pro vás ochranný obličejový štít. Víme, že všeho je nedostatek, a proto jsme se snažili najít výrobek, který jsme schopni sami vyrobit, a zároveň pomoci. Společně jsme několik dní ladili to nejoptimálnější, a to s ohledem na množství, které jsme schopni zvládnout, i na cenu tak, aby byl výrobek co nejdostupnější a mohl být vyráběn ve velkém množství. Naše kapacita je v současnosti až 15.000 ks denně dle dostupnosti vstupních materiálů. Jedeme na doraz, na výrobě a balení se podílíme všichni, lidé z výroby, chráněné dílny i lidé z kanceláře.
10% naší kapacity půjde zdarma do nemocnic a všem, kteří jsou v prví linii vč. IZS.

Protože nemáme eshop, který zvládne bezproblémový provoz spojili jsme se s našim klientem, který nám zdarma nabídnul svoji platformu, díky moc Waterdropu.
Držte se." tým AUTHENTICA, GRD servis, CRAFTWORK

Zobrazit produkt